1. W najbliższy czwartek, 19 stycznia, obchodzimy Dzień Islamu w Kościele Katolickim pod hasłem Chrześcijanie i Muzułmanie: adresaci i narzędzia Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do gorliwej modlitwy za naszych braci muzułmanów.

2. W najbliższy piątek, 27 stycznia, o godz. 19:00 odprawimy Mszę św. w intencji ofiarodawców naszej bazyliki. Bardzo dziękujemy za to, że wspieracie naszą parafię i świątynię. Bóg zapłać!

3. Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez nas we współpracy z przewodnikiem, teologiem-biblistą p. Jackiem Urbanowiczem pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Pielgrzymka odbędzie się 20-26 kwietnia 2017 roku. Więcej informacji na kolorowych kartkach wyłożonych z tyłu kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

4. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytę kolędową w naszej parafii. Wszystkim parafianom dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za Wasze ofiary i modlitwę. Bóg zapłać!