1. Ogłoszenie dla rodziców z małymi dziećmi: Drodzy Rodzice, przypominamy, że za tydzień odbędzie się spotkanie na temat zasad obecności dzieci w zakrystii podczas niedzielnych Mszy Św. Chcemy poznać Waszą opinię w tej sprawie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 1 października o godz. 11:00 w Czarnej Sali.

2. Poradnia Rodzinna zaprasza na warsztat akceptacji siebie, który odbędzie się 14 października. Szczegóły na plakatach z tyłu kościoła oraz na stronie internetowej.

3. Comiesięczną Mszę św. za ofiarodawców i dobrodziejów naszego klasztoru i kościoła odprawimy 29 września o godzinie 19:00.Zapraszamy! 

4. Tegoroczny kurs przygotowujący młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w poniedziałek 9 października o godz. 17.00 w Zielonej Sali w domku duszpasterskim. Spotkania będą odbywały się co tydzień w poniedziałki o tej samej porze. Jeżeli w przygotowaniu chciałby wziąć udział ktoś spoza naszej parafii, powinien na pierwsze spotkanie przynieść zgodę od swojego proboszcza i zaświadczenie o chrzcie.

5 .W naszej parafii istnieje możliwość przygotowania się do przyjęcia sakramentu bierzmowania również przez osoby dorosłe. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 8 października po mszy o godz. 16.00 w zakrystii. Przygotowanie poprowadzi o. Michał Osek. 

6. W październiku rozpoczniemy nową sesję katechumenatu – czyli przygotowania dla dorosłych chcących przyjąć sakrament chrztu, bierzmowania i eucharystii.  Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z o. Jackiem Szymczakiem – formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej naszego klasztoru. 

7. Studentów rozpoczynających nowy rok akademicki, zapraszamy na „rekolekcje na dobry początek” pt.: „7” – które wygłosi duszpasterz akademicki Górki o. Jacek Szymczak. Rekolekcje rozpoczną się w niedzielę 8 października i potrwają do środy – każdego z tych dni zapraszamy na godz.19.00 

8. W imieniu Sióstr Dominikanek oraz Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach z serca dziękujemy wszystkim Wiernym za otwartość serca, niezwykłą życzliwość i za złożone ofiary. Podczas kwesty w Siostry zebrały 31.878,00 zł. Dziękując za gościnność i ofiarność Siostry zapewniają o stałej modlitewnej pamięci o wszystkich dobroczyńcach i przyjaciołach. Bóg zapłać!