1. Od jutra zapraszamy na roraty, które odprawiamy o godzinie 6:30.W adwencie nie sprawujemy mszy św. o godzinie 8:00.

2. W sobotę i niedzielę, 4 i 5 grudnia, na dziedzińcu klasztoru odbędzie się charytatywny Jarmark św. Mikołaja. Wolontariusze z duszpasterstwa postakademickiego przygotowali wspólne świętowanie przed odpustem w naszym kościele. Będzie można zakupić dedykowane pamiątki z naszego kościoła, ręcznie wykonane ozdoby i kartki świąteczne, książki. Będzie można skosztować także nalewki ojca przeora i bigosu brata Krzysztofa. Dochód z Jarmarku przeznaczony będzie na hospicjum „Pomorze Dzieciom”. Szczegóły dostępne w internecie oraz na plakatach.

3. W sobotę, 4 grudnia, po mszy o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie Bractwa Różańcowego – zapraszamy wszystkich, którzy przez modlitwę różańcową chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę i wspierać Zakon i Bractwa Różańcowe w realizacji charyzmatu.

4. W zakrystii dostępne są już poświęcone opłatki i świece wigilijne.

5. Poniedziałek, 6 grudnia, to dzień odpustu Świętego Mikołaja, patrona naszego kościoła, parafii i klasztoru. Zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy. Msze św. odprawiać będziemy o godzinie 6:30, 12:00, a o godzinie 19:00 msz św. z udziałem księży z naszego dekanatu.

6. Tego dnia o godzinie 19:45 w prezbiterium kościoła zostaną odprawione nieszpory gregoriańskie. Celebransem liturgii będzie o. Rafał Groński, a kantorem Andrij Szkrabiuk – kierownik chóru Katedry Ormiańskiej we Lwowie.

7.  Tegoroczne rekolekcje adwentowe wygłosi s. prof. Judyta Pudełko w dniach od 13 do 15 grudnia.

8. Przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych, także w kościele, obowiązuje nakaz noszenia maseczek zasłaniających usta i nos.